Топ Новини

МВФ відклав візит місії і буде вести переговори вже з новим урядом України

6 грудня 2012 в 09:07
МВФ буде вести переговори про новий кредит stand-by уже з новим складом уряду. В останні два роки МВФ грошей Україні не давав.
imf_121029019.jpg
- колаж ZN.UA

Візит місії Міжнародного валютного фонду в Україну, запланований на 7-17 грудня, перенесли на другу половину січня 2013 року.

«На прохання української влади візит місії МВФ до Києва, запланований на 7-17 грудня з метою подальшого обговорення програми stand-by, переноситься на другу половину січня. Влада України відзначила, що це дозволить новому Кабінету міністрів брати участь у дискусії після відставки попереднього складу уряду на початку грудня», - йдеться в заяві представника фонду в Україні Макса Альєра.

Як повідомлялося, раніше місія МВФ на чолі з Крістофером Джарвісом планувала перебувати в Україні з 7 по 17 грудня з метою проведення переговорів щодо нової угоди stand-by.

Нагадаємо, що МВФ в 2010 році схвалив програму stand-by, в рамках якої обіцяв до кінця 2012 року надати Україні кредит на загальну суму 15,5 млрд дол. Фонд виділив перші два транші на суму 3,4 млрд дол, але в 2011 році припинив фінансування через те, що українська влада відмовилася виконувати узгоджені умови.

У 2011-2012 роках візити місій МВФ в Україну закінчувалися провалом переговорів.

Діюча програма stand-by завершується в кінці 2012 року

Читайте також:

Віддуватися перед МВФ замість міністрів, що пішли у відставку, буде Арбузов

МВФ піде на поступки і погодиться на поетапне підвищення ціни на газ, прогнозують експерти

Місія МВФ прибуде до України 6 грудня

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...