МВФ рекомендує Індії та Китаю стимулювати свої економіки

31 січня 2012 в 08:30
Ануп Сінгх, директор азіатсько-тихоокеанського департаменту МВФ, вважає, що Китаю та Індії необхідно розгорнути програми фіскального стимулювання, щоб їхні економіки не постраждали через інтенсифікацію європейської боргової кризи.

А.Сінгх попередив про те, що через проблеми в Європі темпи зростання світового ВВП можуть знизитися на 2%. Особливо вразливими є економіки, орієнтовані на експорт до розвинутих країн.

Він також зазначив, що в азіатських країн є достатньо простору для маневру у фіскальній і монетарній сферах. За його словами, Китаю не загрожує різке уповільнення економіки, але все ж країна зіткнеться з певними труднощами. Їх можна уникнути, якщо вдатися до заходів підтримки, які повинні включати в себе зменшення податкового тягаря і зниження ключових ставок.

"Ми дуже стурбовані ризиком зараження азіатських країн через подальше погіршення умов на глобальному ринку. Якщо спад світової економіки продовжиться, то ми вважаємо, що більшості з них слід застосувати заходи підтримки", - сказав директор азіатсько-тихоокеанського департаменту МВФ Ануп Сінгх.

Цикл пом'якшення монетарної політики в Азії вже розпочався. На останніх засіданнях центробанки Малайзії, Нової Зеландії і Таїланду знизили ключові ставки, щоб захистити свої економіки від зовнішніх шоків. Резервний банк Індії 24 січня знизив резервні вимоги для банків з 6 до 5,5%.
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...