Топ Новини

МВФ незадоволений Україною через тарифи на газ

28 липня 2011 в 05:08
У Міжнародному валютному фонді незадоволені змінами до бюджету України від 14 червня, якими його дохідна частина збільшена на 14,47 млрд грн., а витратна - на 11 млрд грн., і діючими тарифами на газ і тепло для населення.
mvf2.jpg
pravda-nn.ru

Про це йдеться у звіті за підсумками переговорів української урядової делегації з керівництвом МВФ у середині червня.

Згідно з документом, під час переговорів в.о. директора-розпорядника МВФ Джон Ліпскі зазначив, що прибуткова частина бюджету була збільшена «незважаючи на пораду МВФ про несвоєчасність таких дій, оскільки всім країнам варто зберігати будь-яке перевиконання доходів для створення буферів безпеки».

Представники української делегації у відповідь на таку заяву зазначили, що збільшення дохідної частини держбюджету «дозволило вирішити низку питань контролю над витратами, зокрема, істотно покращити баланс Пенсійного фонду, зупинивши списання мільярдних сум за судовими рішеннями».

Також під час переговорів українська делегація підкреслила, що повернутися до питання про необхідність підвищення тарифів на газ і тепло для населення доцільно після встановлення в Україні більш жорсткого контролю над інфляцією.

Однак керівник місії МВФ в Україні Танос Арванітіс «висловив думку, що якщо з липня поточного року не почнеться помісячне збільшення тарифів хоча б на 10% на місяць, то досягти угоди про просування програми у вересні буде надзвичайно складно».

Також, під час переговорів керівництво МВФ погодився з пропозицією української сторони перенести обговорення щорічних консультацій між Україною та МВФ з 6 липня на більш пізній термін. Українська сторона вважає, що обговорення цього питання можна проводити після перегляду програми співробітництва.

У результаті переговорів сторони домовилися продовжити співпрацю.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...