Топ Новини

МВФ не збирається розморожувати програму кредитування України

1 липня 2012 в 12:07
МВФ вкотре заявив, що грошей не дасть, а програму stand by переглядати не збирається, поки Україна не виконає свої обіцянки підвищити тарифи на газ для населення. Раніше осінніх виборів українська влада цього робити не має наміру.
MVF_imf.jpg
колаж ZN.UA

 

Міжнародний валютний фонд (МВФ) як і раніше очікує від України виконання раніше погоджених заходів для відновлення програми кредитного співробітництва stand by, повідомив директор департаменту зовнішніх зв'язків Геррі Райс за підсумками переговорів міністра фінансів Юрія Колобова з першим заступником керівного директора МВФ Девідом Ліптоном.
 
«Пан Ліптон підтвердив, які дії необхідно зробити для того, щоб цілі програми були виконані, включаючи фіскальну консолідацію, енергетичні реформи і реформи фінансового сектора», - сказав Райс на традиційному брифінгу в штаб-квартирі МВФ.
 
Він нагадав, що ці заходи раніше були узгоджені з українською стороною як необхідні для завершення другого перегляду програми stand by.
 
Глава місії МВФ Крістофер Джарвіс після завершення візиту до Києва заявив, що фонд готовий повернутися до обговорення питання фінансування України, однак лише після того, коли побачить намір влади країни продовжити відповідні реформи. Серед умов відновлення фінансування глава місії назвав підвищення цін на газ для населення, збільшення гнучкості курсу, забезпечення запланованого рівня дефіциту бюджету та вирішення низки завдань у банківському секторі.
 
МВФ у 2010 році схвалив програму stand by, в рамках якої обіцяв до кінця 2012 року надати Україні кредит на загальну суму 15,5 млрд дол
 
Фонд виділив перші два транші на суму 3,4 млрд дол, але в 2011 році припинив фінансування через те, що Україна відмовилася збільшити тарифи для населення на погоджені з кредитором 30% і для комунального сектора майже на 60%.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...