МВФ не має наміру відмовлятися від умови підвищення тарифів на газ для населення

12 вересня 2011 в 09:44
Міжнародний валютний фонд (МВФ) заявляє, що Україні, щоб отримати наступний транш кредиту, у будь-якому разі доведеться підвищувати тарифи на газ для населення.

Як передає кореспондент ZN.UA, про це заявив Макс Альєр - постійний представник МВФ в Україні під час круглого столу на тему «Держборг і платіжний баланс: наскільки серйозні загрози для фінансової стабільності без допомоги МВФ?», який провели ГО «Ліга фінансового розвитку» за підтримки проекту USAID «Розвиток фінансового сектора» FINREP і «Дзеркала тижня. Україна».

Зокрема він нагадав, що серед умов продовження співпраці, були зобов'язання скасувати викуп Нацбанком за номіналом "рекапіталізаційних" ОВДП, прийняття пенсійної реформи, підняття тарифів на газ і утримання деіціта бюджету в обумовлених межах (3,5% ВВП в 2011 р. і 2,5% у 2012 р).

За словами М.Альєра, якщо перша умова виконана повністю, а щодо другої МВФ у п'ятницю, 9 вересня, отримав текст "пенсійного" закону і зараз його аналізує, то третя і четверта умови Україною поки ще не виконані. При цьому, підкреслює представник МВФ, за тарифами на газ Україні не виконала ані початкового зобов'язання (підвищити на 50% у квітні-2011), ані переглянутого (про підвищення на 20% у квітні та на 10% в липні), хоча воно є одним з ключових, і без його реалізації отримання траншу неможливе.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...