Топ Новини

МВФ назвав заходи США щодо запобігання «фіскальному обриву» недостатніми

3 січня 2013 в 08:29
США в останній момент відстрочили «фіскальний обрив». У МВФ упевнені, що потрібно зробити набагато більше для того, щоб упорядкувати фінансову систему США і забезпечити сталий розвиток економіки країни.
14-imf.jpg
abc.net.au

Міжнародний валютний фонд заявив, що дії керівництва США щодо запобігання падінню з так званого «фіскального обриву» недостатні для того, щоб вирішити довгострокові проблеми американської економіки - в тому числі проблеми бюджетного дефіциту і державного боргу.

У заяві фонду йдеться, що потрібно зробити набагато більше для того, щоб упорядкувати фінансову систему США і забезпечити сталий розвиток економіки країни.

Конгрес США 1 січня прийняв закон, який дозволив уникнути «фіскального обриву».

Закон передбачає скасування податкових пільг для громадян США, чий річний дохід перевищує 400 тис. дол (450 тис. дол для сімей). В результаті автоматичний секвестр бюджету - скорочення загальних витрат бюджету США на 1,2 трильйона доларів у 2013-2021 роках - відкладається на два місяці.

Лідери Конгресу визнали, що цей закон не ідеальний, однак він прийнятий в інтересах американського народу.

Світові ринки позитивно відреагували на ухвалення цього закону. Курси цінних паперів на основних торгових майданчиках США зросли на 2%; акції, що торгуються на біржах Лондона, Франкфурта-на-Майні і Парижа, подорожчали більш ніж на 2%. Суттєво зросли біржові індекси Гонконгу, Сеула і Сіднея.

Читайте також:

Світові фондові ринки зросли на тлі подолання загрози «фіскального обриву» в США

Moody’s погрожує США зниженням рейтингу

Конгрес США затвердив план запобігання «фіскальному обриву»

Влада США в останній момент знайшла компроміс і запобігла «фіскальному обриву»

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...