Топ Новини

МВФ може висунути нові претензії Україні, вважають експерти

7 грудня 2012 в 11:41
Не можна виключати висунення додаткових умов, пов'язаних у т.ч. з деякими суперечними ініціативами уряду, наприклад, зверненням до СОТ щодо перегляду митних тарифів.
mvf imf.jpg
- колаж ZN.UA

МВФ може не тільки зберегти існуючі вимоги до України (підвищення цін на газ для населення, лібералізацію валютного ринку та активізацію роботи щодо пенсійної реформи), але і висунути нові.

Таке припущення в коментарях для ZN.UA зробив керівник аналітичного департаменту ІГ "ТАСК" Андрій Шевчишин.

«Не можна виключати і додаткові умови, пов'язані у т.ч. з деякими суперечнми ініціативами уряду, наприклад, зверненням до СОТ щодо перегляду митних тарифів», - зазначив експерт.

У той же час Шевчишин констатує, що завершення парламентської кампанії підвищує можливість виконання Україною старих вимог МВФ (підвищення цін на газ для населення, лібералізація валютного ринку і активізація роботи щодо пенсійної реформи).

Як повідомлялося, у той же час деякі експерти дотримуються протилежної думки. Зокрема, прогнозують, що основні вимоги МВФ до України залишаться тими самими, при цьому є реальні шанси на деякі послаблення.

Нагадаємо, що упродовж тижня МВФ встиг кілька разів змінити свою позицію з приводу перемовин з Україною. Спочатку у Фонді заявили, що ніяких офіційних запрошень від українського уряду не отримували, потім (після заяви Азарова) все ж підтвердили приїзд своєї місії з 7 по 17 грудня. Однак вже 6 грудня МВФ повідомив про перенесення візиту на другу половину січня 2013 року.

Читайте також:

Віддуватися перед МВФ замість міністрів, що пішли у відставку, буде Арбузов

МВФ відклав візит місії і буде вести переговори вже з новим урядом України

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...