МВФ вимагає скорочення дефіциту Пенсійного фонду

27 січня 2013 в 13:00

Пенсійний дефіцит - це результат передвиборного популізму, тому тут важко очікувати поблажливого ставлення з боку МВФ.

pensiya_babushka_dedushka_starost.jpg
Дефіцит Пенсійного фонду - результат передвиборного популізму
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Зростання дефіциту Пенсійного фонду навіть після пенсійної реформи викличе питання у Міжнародного валютного фонду до України. Таку думку в коментарі ZN.UA висловив керівник аналітичного департаменту інвестиційної компанії Concorde Capital Олександр Паращій.

"Пенсійний дефіцит - це результат передвиборного популізму, тому тут важко очікувати поблажливого ставлення з боку МВФ", - зазначив експерт.

За словами Паращія, МВФ йде на поступки для держав-позичальників при стимулювання їх до вирішення структурних проблем у тому випадку, коли кардинальне вирішення зазначених проблем загрожує погіршенням ситуації.

"Це ситуація Греції та інших країн ЄС - вони скорочують державні витрати, але проблема залишається. У випадку України ми маємо просто небажання політиків ризикувати електоральними рейтингами. Підвищення в т.ч. тарифів, звичайно, зменшить споживчу спроможність населення, але за умови програми житлових субсидій найбідніші верстви населення отримають підтримку", - додав представник Concorde Capital.

Докладніше читайте в матеріалі Василя Пасочника "МВФ: нова місія і старі питання" у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

Читайте також:

Глава МВФ: Світ на порозі економіки нового покоління

Місія МВФ відвідає Україну з 29 січня по 12 лютого

Для отримання грошей від МВФ, Україні доведеться довести реалістичність держбюджету

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...