Топ Новини

МВФ схвалив виділення Польщі кредиту в розмірі 33,8 млрд доларів

19 січня 2013 в 10:29

Хоча економічні основи Польщі є міцними, ключовою проблемою для неї залишаються підвищені ризики для платіжного балансу.

МВФ
МВФ схвалив виділення кредиту Польщі

Рада директорів МВФ схвалила виділення Польщі кредиту в розмірі 33,8 млрд доларів строком на два роки в рамках "гнучкої кредитної лінії", відкритої фондом у березні 2009 року для підтримки економік країн, що потребують. Про це повідомили в міжнародній фінансовій організації.

Особливість "гнучких" кредитів полягає в тому, що країна-одержувач не зобов'язана відразу використовувати всю суму кредиту, а може витрачати її частинами в разі необхідності. Польська влада заявила, що розглядає цей кредит як свого роду подушку безпеки і поки не збирається вдаватися до нього.

Хоча економічні основи Польщі є міцними, ключовою проблемою для неї залишаються підвищені ризики для платіжного балансу, заявив перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон.

За його словами, "складні умови (економічної) зростання також можуть зробити країну більш уразливою перед зовнішніми ударами".

Як вважає Ліптон, виділення нового кредиту "зміцнить захист Польщі від підвищених зовнішніх ризиків, допоможе зберегти довіру ринку і підтримає загальну макроекономічну стратегію влади".

"Гнучка кредитна лінія відкрита Міжнародним валютним фондом для підтримки країн, що мають великий потенціал розвитку і з добре керованою економікою.

Читайте також:

ЄС і МВФ прийшли до компромісу і виділять Греції рятівний кредит у 44 млрд євро

МВФ втрачає репутацію, критикуючи Латвію за надто жорсткі заходи економії

Місія МВФ відвідає Україну з 29 січня по 12 лютого

Для отримання грошей від МВФ, Україні доведеться довести реалістичність держбюджету

За матеріалами: ІТАР-ТАСС
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...