Топ Новини

МВФ продовжить "результативні переговори" з Україною у найближчі кілька тижнів

10 квітня 2013 в 13:04

Як заявили у керівництві місії Фонду, що працювала в Києві з 27 березня, українська влада і представники МВФ провели "продуктивні дискусії" і "досягли прогресу" у питаннях підвищення тарифів і послаблення штучної підтримки гривні.

МВФ Международный валютный фонд
Колаж ZN.UA

Міжнародний валютний фонд (МВФ) продовжить діалог з Україною з обговорення нової програми stand by у найближчі кілька тижнів. Про це сказано в повідомленні представництва МВФ в Україні з посиланням на главу місії МВФ Крістофера Джарвіса.

"Місія провела продуктивні дискусії з представниками влади України, які стосувалися напрямків економічної політики, підтримку якій міг би надати МВФ у рамках угоди stand by. Основними елементами нової програми повинні стати заходи, спрямовані на скорочення фіскального дефіциту і дефіциту рахунку поточних операцій, реформування банківського та енергетичного сектору з метою створення в Україні умов для стійкого економічного зростання і створення нових робочих місць", - зазначив Міллер, додавши, що переговори були результативними.

"Місія досягла прогресу в обговоренні цих питань і в найближчі тижні наш діалог буде продовжено", - сказав він.

Напередодні прем'єр-міністр України Микола Азаров на завершальній зустрічі з місією Фонду повідомив, що найближчим часом українська делегація планує відвідати Вашингтон, де також обговорити перспективи співпраці з МВФ.

Традиційні весняні збори (spring meetings) Фонду та Групи Світового банку, в рамках яких можливі такі переговори, пройдуть у Вашингтоні з 19 по 21 квітня.

Як уточнило інформоване джерело, до ключових проблемних пунктів за підсумками роботи місії, крім традиційного тарифного питання (підвищення тарифів на газ для населення) і питання більшої гнучкості валютного курсу (що означає в умовах негативного сальдо платіжного балансу девальвацію гривні) додалося також питання скорочення дефіциту держфінансів у поточному році.

Нагадаємо, що за підсумками роботи попереднього візиту місії МВФ в Києві (з 29 січня по 12 лютого) українська влада заявила, що "сторони відзначили прогрес" в ході переговорів.

Читайте також:

Україна змінює свого представника у МВФ

Уряд виконає "газові вимоги МВФ" за рахунок багатих

МВФ прогнозує стагнацію економіки України в поточному році

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...