МВФ оголосив конкурс на посаду директора-розпорядника

21 січня 2016 в 08:51

Повноваження нинішнього голови фонду Крістін Лагард - добігають кінця 5 липня 2016 року.

МВФ
Фігура Крістін Лагард всіх влаштовує, і, ймовірно, її мандат буде продовжено

Виконавча рада Міжнародного валютного фонду оголосила у середу, 20 січня, про початок процесу відбору кандидатів на посаду директора-розпорядника Фонду.

Рада планує прийняти рішення щодо кандидатури нового керівника консенсусом і має намір завершити процес відбору кандидатів вже до початку березня.

Повноваження нинішнього директора-розпорядника - Крістін Лагард - закінчуються 5 липня 2016 року.

Найбільш ймовірно, що її мандат буде продовжений на наступні 5 років, так як Лагард користується широкою підтримкою акціонерів Фонду, у тому числі найбільшого з них - США, її діяльність з реформування Фонду позитивно оцінюється країнами-членами та громадськістю.

Буквально відразу після оголошення МВФ про початок відбору кандидатів міністр фінансів Великобританії Джордж Осборн формально висунув Лагард на новий термін. Сама Лагард раніше теж давала зрозуміти, що хотіла б попрацювати в МВФ ще 5 років.

Читайте також: У МВФ не називають дату чергового траншу для України

У той же час, як і в 2011 році, про свої претензії на посаду глави МВФ, знову можуть заявити представники великих країн. Лагард може перешкодити судовий процес у Франції, де вона є одним з фігурантів.

Посаду глави МВФ традиційно обіймає європеєць.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...