Топ Новини

Moody's знизило рейтинг України до B3 з негативним прогнозом

5 грудня 2012 в 20:14
Агентство Moody's знизило рейтинг держоблігацій України в зв'язку з "погіршенням інституційної стійкості в країні на тлі непередбачуваної політики та браком зовнішньої ліквідності".

Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило рейтинг державних облігацій України на один щабель - з B2 до B3. Прогноз залишається «негативним».

Причинами зниження рейтингу в агентстві називають дефіцит зовнішньої ліквідності, що збільшує ризики погіршення економічної ситуації в країні.

У середині грудня 2011 Moody's погіршило прогноз з суверенного рейтингу України зі «стабільного» до «негативного» через зростання бюджетних і зовнішніх ризиків на тлі невизначеності щодо співпраці з МВФ.

Агентство відзначає, що основним стимулом для зниження рейтингу стало погіршення інституційної стійкості в країні на тлі поганої передбачуваності проведеної політики, а також у зв'язку зі зменшенням інформаційної прозорості.

Іншим фактором зниження суверенного рейтингу є порівняно слабкі економічні перспективи України в короткостроковій і середньостроковій перспективі.

Прогноз з рейтингу може бути змінено на стабільний у разі успішного здійснення реформ, передбачених у програмі МВФ.

Нагадаємо, переговори з Фондом з приводу формату майбутньої співпраці України та МВФ мають поновитися 7 грудня, коли до Києва прибуде чергова місія організації. Українська влада хоче переконати МВФ продовжити - а не укладати нову програму кредитування України (поточна програма заморожена з весни 2011 року, її термін дії закінчується в грудні 2012 року), оскільки тоді можуть бути виставлені більш жорсткі умови.

Читайте також:

У МВФ вважають гривню переоціненою на 8-13%


Кабмін затвердив песимістичний макропрогноз-2013: зростання ВВП на 2,5%, інфляція - 6,1%

Азаров сподівається на кредит МВФ без виконання зобов'язань


Дефіцит платіжного балансу України виріс за 10 міс. в два рази

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...