Moody's знизило рейтинг Кіпру до "сміттєвого" рівня

5 листопада 2011 в 06:28
Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service знизило суверенний кредитний рейтинг Кіпру до "Baa3" з "Baa1", помістивши його при цьому в список на можливе пониження, говориться в релізі агентства.

Агентство також знизило короткостроковий рейтинг країни до "Prime-3" з "Prime-2". Цей рейтинг також був доданий у список на можливе пониження.

В якості основних чинників рейтингової дії подаються: вірогідна необхідність держпідтримки банківського сектору в результаті масштабних списань по держоблігаціях Греції, що знаходяться на балансах банків Кіпру; вірогідна необхідність звернення країни до міжнародних кредиторів у зв'язку з втратою доступу до боргового ринку, а також нижча, ніж очікувалася, здатність уряду країни здійснювати бюджетні і структурні реформи.

"Moody' s вважає, що сукупний ефект цих трьох чинників (...) на стан фінансів уряду найкраще демонструється в рейтингу, що знаходиться на найнижчій межі діапазону "Baa"", - говориться в релізі агентства.

У кінці жовтня суверенний рейтинг Кіпру було знижено на один пункт, до "ВВВ", міжнародним рейтинговим агентством Standard & Poor's. Короткостроковий рейтинг був знижений до рівня "А3". При цьому S&P залишило довгостроковий суверенний рейтинг Кіпру в списку на перегляд з можливим пониженням.

Standard & Poor's пояснило пониження рейтингу тісним зв'язком банківської системи Кіпру з Грецією.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг Кіпру на 2 позиції до ВВВ у зв'язку з проблемами з бюджетом.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...