Топ Новини

Moody's пригрозило знизити кредитний рейтинг США

3 червня 2011 в 05:27
Рейтингове агентство Moody's Investors Service пригрозило знизити кредитний рейтинг США, якщо американська влада не буде вживати конкретних заходів для зниження бюджетного дефіциту або не збільшить його граничний ліміт.

"Якщо у найближчі тижні не буде прогресу в питанні збільшення статутного ліміту заборгованості, у зв'язку з невеликими, але зростаючими ризиками, агентство поставить кредитний рейтинг країни на перегляд у бік зниження. Якщо ліміт заборгованості підніметься, рейтинг збережеться на рівні Ааа. Однак прогноз рейтингу буде залежати від результатів переговорів щодо скорочення дефіциту. Заслуговує на довіру угода про істотне скорочення бюджетного дефіциту збереже прогноз на рівні "стабільний". За відсутності такої угоди Moody's змінить прогноз на "негативний" при рейтингу Ааа", - йдеться у заяві агентства.

Moody's повідомляє, що очікувало політичних суперечок навколо збільшення статутного ліміту заборгованості, але ступінь напруженості переговорів перевищив всі очікування агентства.

Moody's раніше заявляло, що його "стабільний" прогноз при рейтингу Aaa базується на припущенні, що реального прогресу у вживанні заходів щодо скорочення боргу країни буде досягнуто протягом найближчих вісімнадцяти місяців. Агентство відзначає, що нинішні проблеми у вирішенні питання пов'язані з виборами 2012 р. і тим, що дві партії бажають за допомогою цього збільшити свій рейтинг.

Агентство також повідомило про можливість знизити рейтинги трьох провідних американських банків через відсутність чітких гарантій того, що держава прийде їм на допомогу у разі загрози банкрутства.

Нагадаємо, граничний ліміт для державного боргу США зараз складає ,3 трлн і країна, за розрахунками Мінфіну, досягне його 2 серпня 2011 року. 31 травня Палата представників США відхилила підвищення ліміту кредитування країни на ,4 трлн.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...