Топ Новини

Moody's погіршило рейтинг Європейського Союзу

4 вересня 2012 в 04:20
Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Європейського союзу (ЄС) на рівні ААА, змінивши прогноз за рейтингом зі «стабільного» на «негативний».

Міжнародне рейтингове агентство Moody's змінило прогноз кредитного рейтингу Європейського Союзу зі стабільного на «негативний». Євросоюз сам рейтинг при цьому залишився незмінним - на найбільш високому можливому рівні ААА.

Негативний прогноз, на думку аналітиків агентства, обумовлений тим, що раніше подібним чином були оцінені перспективи найбільших економік Євросоюзу - Німеччини, Великобританії, Франції та Нідерландів.

Агентство попередило, що кредитний рейтинг ЄС може бути знижений, якщо яка-небудь з країн ЄС виявиться неплатоспроможною унаслідок боргової кризи.

Найбільш актуальна загроза дефолту для Греції, яка зараз обговорює з ЄС і МВФ умови надання обіцяної їй раніше фінансової допомоги. Нестабільна також ситуація у фінансовому секторі Іспанії.

Зниження кредитного рейтингу провідними агентствами, як правило, тягне за собою зростання відсотків за облігаціями, що може сприяти поглибленню боргової кризи.

Читайте також:

Moody's знизило рейтинги 15 найбільших міжнародних банків

Moody’s прогнозує проблеми для банків і економіки України в цілому

Створення європейського рейтингового агентства відклали через нестачу коштів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...