Топ Новини

МММ-2011 продовжує набирати обертів

22 березня 2012 в 14:17
Чимало людей, переконаних у життєздатності «МММ - 2011», поспішили зробити вклади саме у розпал війни з системою.
MMM_mavrodi.jpg
tsn.ua

Протягом декількох днів переполоху навколо МММ-2011, противники піраміди пророкували їй швидкий і неминучий крах. Але, на подив скептиків, система вкотре вистояла.

Після арешту Сергія Мавроді за несплату штрафу у 1000 рублів, існування його дітища - фінансової піраміди МММ-2011 опинилося під питанням. Противники обіцяли наглий кінець фінансовій піраміді. Медіа наповнилося інформацією про те, що гроші системи давно розкрадені керівництвом, а сам Мавроді втік за кордон з підробленими документами, копію яких було викладено у Мережі. Розпалили тему також і арешти активістів у Білорусі та закриття офісів у Росії, повідомляє ТСН.ua.

Керівництво МММ-2011 не піддалося на прийом і продемонструвало прийоми антикризового менеджменту. На час затримання засновника піраміди, в системі було введено режим «Спокою» - вкладники системи були попереджені, що виграші тимчасово не будуть виплачуватися. В іншому система функціонувала в робочому режимі: проводила рекламні акції та... приймала активний потік вкладів від нових учасників.

Як не дивно, чимало людей, переконаних у життєздатності МММ-2011, поспішили зробити вклади саме у розпал війни з системою. Після закінчення «Спокою» Сергій Мавроді заявив, що всі, хто зробив внесок у ці дні, отримали 50% відсотків бонусів. Як заявляють керівники системи, будь-хто, хто побажає приєднатися до мільйонів мммщиків у період госпіталізації Мавроді, отримають 40 бонусних відсотків до величини свого вкладу.

У цей же час у Росії подав у відставку Михайло Максимов, який розв'язав міні-війну проти МММ-2011. Нагадаємо, що 10 березня в Єкатеринбурзі відбувся багатотисячний мітинг прихильників піраміди, де і було проведено збір підписів за його відставку.

Читайте також:

Мавроді починає експансію МММ в Європу

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...