Топ Новини

Митний союз висуне Україні умови для отримання статусу спостерігача

29 квітня 2013 в 17:15

Посол РФ в Україні заявив, що якщо країна захоче стати спостерігачем в Митному союзі, то вона повинна відповідати певним вимогам, які встановили країни - члени цього об'єднання.

Посол Росії в Україні Михайло Зурабов допускає, що Митний союз висуне Києву умови для набуття статусу спостерігача в цій організації.

"Зараз в рамках Євразійської економічної комісії і структурах Митного союзу набагато більш доречним і оптимальним в цих умовах варіантом є той, при якому Митний союз пред'явить деякі вимоги, у тому числі до країн - спостерігачів", - сказав Зурабов на брифінгу в понеділок у Києві.

- Митний союз поки не розробив механізм для надання Україні статусу спостерігача

Він додав, що це означає, якщо країна захоче стати спостерігачем у Митному союзі, то вона повинна відповідати певним вимогам, які встановили країни - члени цього об'єднання.

"Такий підхід набагато більш прогресивний, ніж підписання меморандуму з Україною про її приєднання до Митного союзу у статусі спостерігача", - підкреслив російський посол.

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр, керівник робочої групи зі співпраці з МС Юрій Бойко в інтерв'ю DT.UA стверджував, що на сьогоднішній день Україна не має статусу спостерігача у Митному союзі, оскільки ця організація раніше не передбачала подібні формати співпраці.

Читайте також:

Янукович призначив Бойка відповідальним за переговори з МС замість Грищенка

Росія спростувала надання Україні статусу спостерігача у Митному союзі

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...