Митниця прочитала статтю ZN.UA про контрабанду у Феодосії

14 листопада 2011 в 12:59
Державна митна служба перевіряє невідповідність обсягів нафти, які проходять через Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами (ФПЗНП), заявленим обсягам.
port_feodosiya.jpg
Лани Петрової

Про це на 3-й міжнародній конференції Petroleum Ukraine-2011 повідомив перший заступник начальника департаменту Митниці по боротьбі з контрабандою та протидією корупції Ярослав Прокопенко.

Він зазначив, що Митниця вже запитала у ФПЗНП документи щодо відвантажень і навантажень нафтопродуктів на підприємстві.

Невідповідність полягає в тому, що з підприємства вивозиться більше нафтопродуктів, ніж на нього надходить.

Також Митниця направила запити до кримського відділення Митниці і до Державної адміністрації залізничного транспорту «Укрзалізниця» щодо обсягів постачань нафтопродуктів на ФПЗНП.

Як повідомляло ZN.UA, аналіз даних митниці, «Укрзалізниці» і операторів нафторинку свідчить, що на другому за величиною нафтоперевалювальному комплексі України - Феодосійському підприємстві із забезпечення нафтопродуктами - активізувалися контрабандні постачання дизеля і бензину.

У першому півріччі 2011 року контрабандні постачання було практично згорнуто. Але з початком курортного сезону вони відновилися. З червня по вересень включно нафтобаза прийняла 162 тис. тонн бензину А-95, з яких митниця зафіксувала лише 80 тис., або половину. Те саме стосується дизельного палива: 151,7 тис. тонн (зафіксовано 50 тис. тонн). За 4 місяці 2011 року бюджет країни недоотримав ще близько 440 млн грн.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...