Митниця переводить всі потоки імпорту ліків до Києва

28 грудня 2011 в 10:01
Функцію митного оформлення всієї фармацевтичної продукції, що ввозиться до України, з 16 січня 2012 року буде покладено на Київську регіональну митницю.
Tamozhnya__19-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Відповідні зміни передбачено наказом Державної митної служби України "Про внесення змін до деяких наказів Держмитслужби України" (№1079) від 23 грудня 2011 року.

"Метою таких змін є прагнення Держмитслужби України захистити вітчизняний ринок від неякісних та фальсифікованих лікарських засобів та вдосконалити цінову політику у сфері обігу лікарських засобів та виробів медичного призначення. Концентрація в одній митниці митного контролю та оформлення цієї товарної групи дозволить, власне, вдосконалити і прискорити митні процедури", - йдеться у повідомленні.

У ньому зазначено, що винятком є ​​фармацевтична продукція, яка надходить безпосередньо до міжнародного пункту пропуску для повітряного сполучення "Бориспіль", і переміщається міжнародними поштовими та експрес-відправленнями.

"Визначено, що митне оформлення фармацевтичної продукції з 16 січня 2012 року буде проходити в одному зі структурних підрозділів митниці - митному посту "Київ - східний", а саме: на території вантажного митного комплексу ТОВ "ХФК "Біокон"...", - йдеться в повідомленні.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...