Митниця буде публічно викривати компанії, які не платять податки

9 вересня 2012 в 11:31
Митниця обіцяє, що ніякого "​​викручування рук" експортерам і імпортерам не буде, замість цього буде зроблено акцент на "глибокій аналітиці та публічності".
dengi_500_griven_grivni_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Державна митна служба має намір публічно дискутувати з суб'єктами господарювання у разі виникнення спірних моментів, заявив начальник управління адміністрування митних платежів Держмитслужби Віталій Зварич.

Про це він сказав на круглому столі «Держбюджет і новий Митний кодекс: як збільшити надходження до скарбниці й не допустити зростання цін на імпортні товари?», який було організовано за інформаційної підтримки тижневика «Дзеркало тижня. Україна».

«Ми виключаємо будь-яке викручування рук суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності або використання будь-яких орієнтирів, так званих баз і т.д. Ми робимо акцент на глибокій аналітиці та публічності. Цей підхід спрямований на забезпечення повноти сплати податків до бюджету. А контролером у даному випадку повинна бути громадськість», - зауважив Зварич.

Представник митниці розповів, що влітку 2012 року контрактна вартість 57% товарів знизилася в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. «Це, на жаль, не у всіх випадках відповідає дійсності», - констатував митник.

Нагадаємо, що раніше в УСПП не виключали того, що після набуття чинності низки ліберальних норм Митного кодексу, деякі підприємства можуть скористатися ослабленням митного контролю. За даними ДМСУ, після набуттячинності даного документа кількість митних перевірок вантажів скоротилася майже втричі. Якщо раніше вони покривали 19% від товарообігу, то зараз - 7% (європейський стандарт).

Читайте також:

Митниця вже не так успішно виконує завдання Януковича з наповнення бюджету


Росіянам стало легше возити свої товари в Україну


Американський і британський бізнес не знайшов до чого причепитися в Митному кодексі


Новий Митний кодекс полегшив життя імпортерам китайських товарів

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...