Топ Новини

Місія МВФ приїде в Україну обговорити кредитування через два тижні

11 січня 2013 в 15:45

Місія Міжнародного валютного фонду прибуде в Україну 25 січня 2013 року. Спочатку візит планувався на початок грудня 2012 року, проте був відкладений.

MVF_imf.jpg
Місія МВФ приїде в Україну 25 січня
колаж ZN.UA

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) відвідає Україну 24 січня. Про це заявив новопризначений глава НБУ Ігор Соркін.

"Ми будемо працювати на результат (з міжнародними організаціями), доводячи позиції Нацбанку з багатьох питань. Від цього багато що залежить, тому що 24 числа прибуває місія, і ми будемо разом дискутувати, розповідати про досягнення у країні, про ту політику, яку ми ведемо", - сказав Соркін.

Нагадаємо, МВФ на прохання України переніс візит місії на 2013 року - до затвердження нового Кабінету міністрів.

"На прохання влади України, місія МВФ, яка планувала відвідати Київ у період з 7 по 17 грудня для початку обговорення угоди про stand-by, буде перенесена на другу половину січня. Влада України відзначила, що це дозволить залучити до участі новий Кабінет міністрів, який прийде на зміну колишнім міністрам, які склали свої повноваження на початку грудня", - повідомив постійний представник МВФ Макс Альєр.

МВФ у 2010 році схвалив програму stand-by, в рамках якої обіцяв до кінця 2012 року надати Україні кредит на загальну суму 15,5 млрд дол. Фонд виділив перші два транші на суму 3,4 млрд дол., але в 2011 році припинив фінансування через те, що українська влада відмовилася виконувати узгоджені умови.

У 2011-2012 роках візити місій МВФ в Україну закінчувалися провалом переговорів.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...