Місія МВФ поїхала з Києва без кредитної угоди

11 квітня 2013 в 09:29

Київ не зміг переконати МВФ у тому, що виконає умови для відновлення кредиту за програмою stand-by.

mvf2.jpg
pravda-nn.ru

Київ не переконав місію Міжнародного валютного фонду, що виконає передумови для відновлення кредиту stand-by загальним обсягом 15,3 мільярда доларів. Представники МВФ поїхали з Києва без кредитної угоди.

Делегація МВФ 10 квітня завершила свою роботу в Україні, так і не досягши згоди про поновлення кредитування, якої країна дуже потребує.

Нагадаємо, 10 квітня представництво МВФ в Україні з посиланням на главу місії Крістофера Джарвіса повідомило, що переговори з українською владою були продуктивними. "Основними елементами нової програми повинні стати заходи, спрямовані на скорочення фіскального дефіциту і дефіциту рахунку поточних операцій, реформування банківського та енергетичного секторів з метою створення в Україні умов для стійкого економічного зростання і створення нових робочих місць", - йдеться в офіційній заяві.

Джарвіс додав, що в найближчі дні діалог буде продовжено.

До ключових проблемним пунктів, крім традиційного тарифного питання і питання більшої гнучкості валютного курсу, додалося також питання скорочення дефіциту держфінансів цього року.

На думку аналітиків, відсутність домовленості з МВФ буде означати особливо погані новини для України в тому випадку, якщо погіршаться фінансові проблеми Євросоюзу і, як наслідок, зросте ціна запозичень.

Читайте також:

МВФ продовжить "результативні переговори" з Україною в найближчі кілька тижнів

Україна змінює свого представника у МВФ

Уряд виконає "газові вимоги МВФ" за рахунок багатих

Deutsche Welle
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...