Міркувати над концепцією для новоствореного Міністерства доходів і зборів запросили іноземців

9 січня 2013 в 11:07

Процес створення міністерства проходить за участю фахівців податкової служби, митниці, вітчизняних вчених і провідних іноземних фахівців. Концепція роботи відомства буде представлена на наступному тижні.

Александр Клименко
Олександр Клименко

Концепція створення і функціонування Міністерства доходів і зборів розробляється за участю фахівців податкової служби, митниці, вітчизняних вчених і провідних іноземних фахівців. Вона буде представлена 17 січня. Про це в середу, 9 січня, перед засіданням уряду заявив міністр доходів і зборів Олександр Клименко.

"Це (міністерство) буде єдиним органом, який буде одночасно займатися економікою і мати правоохоронні функції. Має бути один інтерфейс для спілкування з бізнесом", - сказав Клименко. За його словами, всі питання щодо сплати податків, скасування ухилень від сплати податків повинні бути вирішені в одному місці.

При цьому, відповідаючи на питання про те, як буде трансформуватися митна служба, Клименко сказав: "Створюючи міністерство, ми закладаємо головний принцип: платник не має відчути ніяких проблем. Сьогодні ми відходимо від бюрократії, і робимо процес адміністрування ефективнішим. Однак для платника не повинно бути труднощів. Платник як бачив митника на кордоні, так і буде його бачити. Головне, щоб платник не відчував ніяких незручностей".

Клименко також повідомив, що 8 січня до Києва прибули фахівці PriceWaterhouseCoopers для участі у процесі концептуальних основ роботи Міністерства доходів. "Таким чином, процес створення міністерства проходить за участю фахівців податкової служби, митниці, вітчизняних вчених і провідних закордонних фахівців", - сказав Клименко.

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович своїм указом 24 грудня 2012 року створив на базі Державної податкової служби і Державної митної служби Міністерства доходів і зборів. Міністром доходів і зборів був призначений Клименко, який очолював з листопада 2011 року Державну податкову службу.

Як заявляв прем'єр-міністр України Микола Азаров, Міністерство доходів і зборів створено для того, щоб зробити неможливим ухилення від сплати податків.

Читайте також:

Клименко вважає створення Миндоходів і зборів подарунком платникам податків, але про функції відомства розповість потім

У Партії регіонів пояснили, навіщо Янукович створив фіскальне мегаміністерство для Клименка

Податкова майже готова до введення загального декларування доходів: залишилося довести українцям, що це вигідно

Клименко про голову НБУ і сина Януковича: Вони відчувають біль держави

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...