МінЖКГ і Міносвіти створять у вузах нову професію - керуючий ОСББ

8 липня 2011 в 15:09
МінжЖКГ спільно з Міністерством освіти вирішили на базі шести вузів створити нову спеціальність – менеджер ОСББ і керуючої компанії.
stroitelstvo_nedvizhimost_stroit_sverxu_17_650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це в інтерв’ю ZN.UA розповів заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства – керівник апарату Григорій Семчук.

«Ми зараз підготували наказ, погоджуємо з Міносвіти. Вибрали  шість базових університетів і інститутів по Україні, де будемо вчити людей на керівників. І ОСББ, і керуючих компаній. Будемо видавати сертифікат. Це, до речі, нова спеціальність з’являється», - сказав заступник міністра.

На його думку лише масове створення ОСББ і керуючих компаній зможе створити конкуренцію  в житлово-комунальному господарстві.

«Усе треба вирішувати в комплексі: створювати ОСББ, створювати керуючі компанії, які би брали групу будинків на обслуговування. Так працює схема у всьому світі. Ми зразу запровадимо договірні відносини між керуючою компанією і мешканцями. З іншого боку - на конкурсній основі беремо виробників послуг. Є конкуренція – якість поліпшується, грошей залишається більше», - повідомив Г.Семчук.

Детальніше інтерв’ю з Григорієм Семчуком читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...