Топ Новини

Мін’юст готує нову редакцію закону про банкрутство

15 вересня 2011 в 15:27
Закон України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» не відповідає ані міжнародним стандартам, ані вимогам сьогодення, заявляють у Міністерстві юстиції, тому наразі відомство готує нову редакцію законодавства у цій сфері.
dengi_grivni_prishepka1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це повідомила директор департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції Катерина Чижмар.

Під час наради, присвяченій передачі Мін‘юсту функцій центрального органу з питань формування і забезпечення реалізації державної правової політики у сфері банкрутства, було наголошено, що чинний нині закон «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» наразі є джерелом серйозних проблем у даній сфері. Зокрема, існують проблеми при підготовці та подальшій діяльності арбітражних керуючих.

За словами К.Чижмар, більшість арбітражних керуючих в Україні на сьогодні не мають професійної підготовки, і в країні відсутня система по відбору та підвищенню їх кваліфікації. Директор департаменту Мін‘юсту наголосила, що позитивна статистика щодо результатів діяльності арбітражних керуючих з відновлення платоспроможності боржників, є мізерною.

Нагадаємо, повноваження з формування та забезпечення реалізації державної правової політики з питань банкрутства були покладені на Мін‘юст указом президента від 6 квітня 2011 року №395/2011.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...