Топ Новини

Міністр фінансів: Під час зустрічі підприємці питання ветування Податкового кодексу не піднімали

14 січня 2011 в 12:24
Під час зустрічі міністра фінансів України Федора Ярошенка з групою представників підприємницьких кіл питання ветування Податкового кодексу не піднімалося. Про це він заявив 26 листопада на брифінгу за підсумками даної зустрічі.

Під час зустрічі міністра фінансів України Федора Ярошенка з групою представників підприємницьких кіл питання ветування Податкового кодексу не піднімалося. Про це він заявив 26 листопада на брифінгу за підсумками даної зустрічі.

«Ми не розглядали умови ветування Податкового кодексу. Однак розробляли модель проробок і пропозицій з приводу внесення змін до Податкового кодексу. Проблема не в самому Податковому кодексі, а в деяких його положеннях, які потрібно вдосконалювати. Підприємці розібралися з положеннями Податкового кодексу і вносять конкретні пропозиції з вдосконалення», - сказав чиновник.

За його словами, метою даної зустрічі було відпрацювання внесення конструктивних змін у Податковий кодекс і відновлення діалогу з усіх спірних питань для внесення конструктивних змін.

«Важливо, щоб Податковий кодекс враховував і захищав права громадян. Необхідно виключити свавілля контролюючих органів. Замість того зробити так, щоб вони допомагали громадянам правильно дотримуватися податкового, а також іншого законодавства, і щоб не було ніяких приводів контролюючих органів для зловживань», - вказав міністр.

За словами Ярошенко, необхідно відновити діалог, напрацювати схему, яка дозволила б «вести діалог і чути підприємців не тільки зараз з цього Податкового кодексу, але і в майбутньому», а також виробити заходи, які гарантували б громадянам України захист їх інтересів.

Думка протестуючих

Водночас, прес-секретар штабу порятунку українського підприємництва Святослав Швецов заявляє, що представники підприємців не зустрічалися з міністром фінансів Федором Ярошенко.

«Чотири людини вирішили не йти, вони подзвонили іншим чотирьом і сказали про свої наміри. Так як не було відповідно кворуму, то було вирішено не йти на зустріч до Мінфіну ... Ті представники мітингувальників, які вирішили не йти на зустріч, аргументували свою позицію тим, що Мінфін вже свою функцію виконав, тобто підготував Податковий кодекс. І з представниками відомства не має про що спілкуватися», - розповів Швецов.

Протести підприємців

Нагадаємо, з понеділка на Майдані Незалежності в Києві проходить безстрокова акція протесту підприємців. Вони вимагають від президента Віктора Януковича накласти вето на прийнятий на минулому тижні Податковий кодекс, який серйозно змінює умови ведення бізнесу за спрощеною системою оподаткування. Проти вступу Податкового кодексу в силу протестують і в інших містах України.

Верховна Рада 18 листопада прийняла Податковий кодекс. Під час розгляду Податкового кодексу під стінами парламенту проходили багатотисячні мітинги. Підприємці протестували проти прийняття документа. Бізнес упевнений в згубності податкової реформи. Якщо Податковий кодекс буде підписаний Януковичем, основні положення документа набудуть чинності з 1 січня 2011 року.

Підприємці, які протестують проти цього документа, мають намір продовжувати боротьбу. Вони висунули президенту ультиматум з вимогою негайно накласти вето на Податковий кодекс і відправити у відставку його авторів.

За матеріалами: РБК-Україна

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...