Топ Новини

Мінінфраструктури до кінця року має намір повністю розрахуватися з підрядниками

28 листопада 2015 в 11:34

Міністр обіцяє "максимальну прозорість" для учасників торгів.

Финансы, бизнес, аудит
Пивоварський обіцяє, що поджрядчики отримають свої гроші

Міністр Мінінфраструктури Андрій Пивоварський переконаний, що його відомство має довести суспільству, що держава може чесно співпрацювати з бізнесом.

"Якщо робити відкриті і прозорі тендери, підрядники прийдуть. Я сподіваюся, що в цьому році ми суттєво змінили ставлення до держзакупівель, провівши досить велику кількість відкритих тендерів", - заявив Пивоварський в інтерв'ю DT.UA, відповідаючи на питання про те, чому в багатьох регіонах немає бажаючих взяти участь у тендерах.

Він також пообіцяв, що Мінінфраструктури в 2015 році поверне старі борги підрядникам за 2010, 2011 та 2012 роки, і "це теж допоможе зміцнити довіру до держави".

"Моє завдання до кінця року — вийти щодо боргів на нуль, показати добру волю.  До речі, я багато часу витратив на те, щоб знайти механізм компенсації цих заборгованостей, а якісь негідники дізналися, що всі процедури завершено й казначейство починає системні виплати, і пішли по ринку вимагати з підрядників 15% за повернення грошей, які б ми й так їм заплатили. Прийшли і до місцевих, і до іноземних компаній", - розповів міністр.

Читайте також: У Мінінфраструктури відзвітували про стан доріг в Україні

Пивоварський висловив жаль, що "у більшості випадків люди бояться називати конкретні імена здирників, тому що потім з ними ж доведеться працювати".

"І в такому разі, доки працює така кругова порука, — процеси, на жаль, оборотні. Прийде інший міністр, якому такі схеми будуть вигідні, або буде виправдувальне рішення суду, котре збереже поточну ситуацію… Ще раз повторюю: єдиний інструмент боротьби з усім цим — створення умов для максимальної прозорості та конкуренції", - зазначив Пивоварський.

Читайте повністю інтерв'ю Юрія Сколотяного і Юлії Самаєвої з Андрієм Пивоварським: "Люди бояться називати імена вимагачів" у свіжому номері тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

 

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...