Топ Новини

Мінфін України в 2013 році має намір позичити близько 116,6 млрд грн

29 вересня 2012 в 10:26
Внутрішніх запозичень планується близько 82,4 млрд грн і зовнішніх - близько 34,2 млрд грн. Цифри в ході доопрацювання бюджету-2013 можуть ще змінитися, але в цілому будуть приблизно такими.
coins_moneti.jpg
Jeff Belmonte, flickr.com

Міністерство фінансів України в 2013 році має намір залучити близько 116,6 млрд грн, повідомив представник міністерства Ігор Бутирін у ході XV міжнародного форуму учасників ринку капіталу в Алушті.

За його даними, внутрішніх запозичень планується близько
82,4 млрд грн і зовнішніх - близько 34,2 млрд грн.

У наступному році Кабмін має намір позичати менше, але в 2014-му знову повернеться до позичань знову

Бутирін також уточнив, що фінансування спецфонду має скласти близько 6,1 млнд грн і приблизно на 16 млрд грн планується капіталізувати НАК "Нафтогаз України".

За його словами, вказані цифри, в ході доопрацювання бюджету-2013, можуть ще змінитися, але в цілому будуть приблизно такими.

Говорячи про плани до кінця поточного року, І.Бутирін повідомив, що Мінфін у четвертому кварталі має намір залучити приблизно 6,8 млрд грн, включаючи 2 млрд грн за рахунок випуску довгострокових облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) і 4,8 млрд грн за рахунок випуску середньострокових ОВДП.

Крім цього, відповідно до постанови Кабінету міністрів № 836 від 5 вересня, планується розміщення казначейських облігацій (КО) на 0 млн, додав він.

Як повідомлялося, основним чинником посилення боргового навантаження на держбюджет в найближчій і середньостроковій перспективі в уряді називають необхідність погашення боргів, здійснених за останні чотири роки.

Читайте також:

Азаров зібрався «роздути» бюджет на 2013 рік у півтора рази - до 500 млрд грн

МВФ оцінить бюджетне планування України на 2013 рік

Кабмін витратив 1 млрд грн, призначених на випадок лих, на «купівлю» електорату на південному сході

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...