Топ Новини

Мінфін оцінив обсяг заборгованості перед вкладниками Ощадбанку СРСР у 117 мільярдів

10 квітня 2013 в 19:24

За даними міністерства, в 2012 році Ощадбанк здійснив компенсаційні виплати вкладникам Ощадбанку СРСР на суму 4,551 687 млрд грн.

sberknizhka_sberbank_oshad_knigka_15.JPG
Зобов'язання України з відновлення заощаджень громадян скоротилися до 117 млрд грн
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Державні зобов'язання з відновлення заощаджень громадян України скоротилися за всі роки виплат на 11,5% - до 116,8 млрд грн, повідомляється на веб-сайті Міністерства фінансів України.

"Зобов'язання держави, обсяг яких визначено статтею 4 закону України про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України в сумі 131 млрд 960 млн грн, враховуючи виплати попередніх років, зменшено до 116 млрд 761,6 млн грн", - говориться в повідомленні.

За даними Мінфіну, закон "Про державний бюджет на 2013 рік" передбачає певні витрати за бюджетною програмою "Обслуговування держборгу і заходи щодо поступової компенсації громадянам втрат від знецінення грошових заощаджень" (міністерство не вказує, який саме обсяг витрат передбачається за даною програмою).

Після визначення Кабінетом Міністрів напрямів використання бюджетних коштів за цією програмою і розмірів виплат на зазначені цілі, як підкреслює Мінфін, громадяни будуть проінформовані про перспективи подальших компенсацій у 2013 році.

Як повідомлялося, держава гарантувала компенсацію українцям знецінених грошових заощаджень. Оцінка відповідних зобов'язань проводилася в 1996 році.

Президент України Віктор Янукович доручив уряду продовжити в 2013-2015 роках виплати знецінених внесків, щоб, за словами прем'єр-міністра Миколи Азарова, "за три роки практично закрити цю проблему".

Читайте також:

Кошти вкладників Ощадбанку СРСР будуть повертати за новими правилами

Спадкоємці вкладників Ощадбанку СРСР зможуть розраховувати лише на 500 грн

В Азербайджані на виплату вкладів Ощадбанку СРСР витратять в 2 рази більше грошей, ніж в Україні

Рада відмовилася вимагати від Росії борг за "радянським" вкладами

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • маленькийУкр 10 апреля, 21:09 До цієї проблеми треба залучити "Сбербанк Росії", що роздерибанив всі заощадження українців. Чи Пахло надрукує гривень скільки завгодно, для спокою "старшого брата" ? Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...