Топ Новини

Мінекономрозвитку: Нацвиробник не повинен бути обмежений

27 березня 2013 в 18:12

Ігор Прасолов підкреслив, що всі цивілізовані країни зацікавлені в створенні пріоритетних умов для своїх товаровиробників.

prasolov234-30-001.JPG
Ігор Прасолов
kmu.gov.ua
Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов констатує, що всі цивілізовані країни зацікавлені в створенні сприятливих умов, насамперед, для свого національного виробника. Про це він сказав у ході брифінгу 27 березня.

"Повірте, що наші останні кроки, як ви бачите, пояснюються чіткою нашою позицією, нашого уряду, нашого міністерства, в тому, що ми повинні дуже жорстко і активно відстоювати інтереси нашого виробника", - зазначив чиновник.

Разом з цим Прасолов додав, що всі цивілізовані країни зацікавлені в створенні пріоритетних умов для своїх товаровиробників.

"Ми уважно відстежуємо ситуацію, що відбувається в світі з тією або іншою групою товарів або продуктів. Так ось, всі країни намагаються захистити свої ринки, і в разі необхідності ми можемо приєднатися до будь-якої групи країн, які зацікавлені в створенні сприятливих умов, насамперед, для свого національного виробника", - зазначив він.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...