Топ Новини

Міндоходів проти скорочення переліку пільгових податкових юрисдикцій у трансферному законопроекті

16 березня 2013 в 16:39

Клименко підкреслив, що законопроект про трансферне ціноутворення було обговорено з 90% платників податків, яких торкнуться нововведення.

Клименко
Олександр Клименко

Міністерство доходів і зборів наполягає на тому, щоб у податковий моніторинг потрапляли операції суб'єктів господарювання не тільки з офіційно визнаними в Україні офшорами, але і тими юрисдикціями (країнами), податкове навантаження яких істотно нижче, ніж в Україні.

Про це заявив міністр доходів і зборів Олександр Клименко під час круглого столу, "Інвестиційний і бізнес-клімат в Україні очима влади та інвесторів: чи відбулися істотні зміни на краще?", який був проведений за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) і "Дзеркала тижня. Україна".

"Ми сьогодні не можемо обмежитися офшорними юрисдикціями, тому що тоді Кіпр, кантон Цуг (Швейцарія) та інші автоматично не підпадуть під дію закону (про трансферне ціноутворення, - ред.). Відповідно, документ стане просто декларацією - ні більше, ні менше. Норми, які ми закладали, абсолютно чітко орієнтовані на ту ситуацію, яка є сьогодні. І ми, як міністерство, будемо докладати максимум зусиль для того, щоб ці положення не зазнавали змін у ході голосування в першому і другому читанні в парламенті", - констатував чиновник.

Клименко підкреслив, що законопроект про трансферне ціноутворення був обговорений з 90% платників податків, яких торкнуться нововведення.

"З кожним з них ми знайшли спільну мову. Тоді в мене питання: якщо ті, хто буде сплачувати цей податок розуміє і сприймає документ, в чому предмет дискусії?", - зазначив глава Міндоходів.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів затвердив остаточну редакцію законопроекту про трансферне ціноутворення і направив його в парламент.

У січні Спільний представницький орган зі сторони роботодавців на національному рівні (очолює Дмитро Фірташ) звертався до прем'єр-міністрові Миколі Азарову з пропозицією обмежити коло країн, операції з якими підлягають податковому моніторингу тільки офшорами, які входять в офіційно затверджений урядом перелік.

Читайте також:

Експерти розповіли про переваги закону про трансферне ціноутворення

Азаров підписав доопрацьований законопроект про боротьбу з офшорами

Законопроект про трансферне ціноутворення потребує доопрацювання, - Калетник

Структура Фірташа лобіює послаблення до трансфертного законопроекту

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...