Топ Новини

МінАП прогнозує збільшення вироблення цукру на 500 тис. тонн

17 листопада 2011 в 09:35
За сприятливих погодно-кліматичних умова, в поточному році прогнозується зібрати цукровий буряк з площі 537,3 тис. га та виробити 2 млн. тонн цукру – на 500 тис. тонн більше, ніж в 2010-му.
sugar_sahar_saxar_sladosti.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Небувалий врожай цукрових буряків і обсяги цукру, що виробили аграрії цього року, дадуть можливість повністю забезпечити внутрішній ринок, зберегти цінову стабільність на цей важливий продукт і створити експортний потенціал», - повідомив міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, якого цитує прес-служба міністерства.

Разом з тим міністр нагадав, що на сьогодні Російська Федерація так і не дала дозвіл на експорт цукру на свою територію. «Але нині є підстави прогнозувати, що ЄС дасть квоти в наступному році, щоб ми могли експортувати цукор до ЄС», - додав він. Міністр повідомив, що сьогодні активно проводиться пошук зовнішніх ринків для реалізації вітчизняного цукру. Зокрема керівництвом Мінагрополітики проведено переговори з країнами, які мають бажання закуповувати український цукор, серед яких - Китай, Афганістан та інші держави Азії.

М.Присяжнюк також зазначив, що цукрова галузь України потребує захисту внутрішнього ринку від імпорту цукру з Білорусі в рамках Угоди про вільну торгівлю.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...