Топ Новини

Медведєв назвав строки створення Євразійського економічного союзу

19 березня 2012 в 15:57
Президент Росії сподівається за 2,5 роки розробити і ратифікувати всеосяжний договір про створення ЄврАзЕС.
medvedev_.jpg
kremlin.ru

Договір про створення Євразійського економічного союзу (ЄврАзЕС) буде підписано до 1 січня 2015 року. Про це повідомив журналістам президент Росії Дмитро Медведєв після завершення засідання Міждержради ЄврАзЕС.

«Виходимо з того, що всеосяжний договір про новий союз буде розроблено і підписано до 1 січня 2015 року», - сказав президент РФ.

Він зазначив, що часу залишилося не дуже багато, особливо, якщо згадати, як формувався Європейський Союз у 50-60-х роках.

За словами Медведєва, це було набагато сильніше розтягнуто в часі, але в майбутніх країн-членів Євразійського економічного союзу такого часу немає. Він зазначив, що за 2,5 роки потрібно завершити всі процеси.

Медведєв повідомив, що під час засідання була досягнута домовленість, що питання формування такого союзу лідери країн продовжать обговорювати і зустрінуться в травні 2012 року на новому саміті країн ЄврАзЕС.

Як відомо, Євразійське економічне співтовариство (ЄврАзЕС) - міжнародна економічна організація, наділена функціями, пов'язаними з формуванням загальних зовнішніх митних кордонів країн, що входять до неї, виробленням єдиної зовнішньоекономічної політики, тарифів, цін та іншими складовими функціонування спільного ринку.

Членами ЄврАзЕС є шість держав - Білорусь, Казахстан, Киргизія, Росія, Таджикистан і Узбекистан. Статус спостерігачів в ЄврАзЕС мають Україна, Молдова і Вірменія.

Читайте також:

Україна готова відшкодувати збитки від вступу до Митного союзу

Лукашенко і в ЄврАзЕС має намір «жити відповідно до коштів»


Україна не має наміру вводити зустрічні санкції проти країн-членів Митного союзу

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...