Топ Новини

Медакадемія має намір покінчити з розбазарюванням своїх територій

25 травня 2011 в 09:39
Національна академія медичних наук України має намір припинити практику розбазарювання інститутських площ.

Про це в інтерв’ю ZN.UA заявив президент Національної академії медичних наук, директор Інституту гігієни та медичної екології ім. Марзєєва, екс-міністр охорони здоров’я Андрій Сердюк.

«На одному з засідань президії відбулося принципове обговорення стану справ, після чого я підписав наказ, який дасть змогу покінчити з розбазарюванням інститутських площ. Зокрема йдеться про оренду приватними фірмами, які зазвичай мають той самий профіль, що й інститут», - сказав А.Сердюк.

Він підкреслив, що вже не вперше КРУ зафіксовано згадані порушення, однак нічого не мінялося. «Ми вирішили покласти цьому край, хоча чудово розуміємо, що швидко це зробити не вдасться. Крім суб’єктивних факторів на заваді стоять об’єктивні — є підписані угоди, яких орендарі не хочуть розривати. Вони вже почали скаржитися, погрожують судовими позовами. Для інститутів оренда — це додаткові кошти, адже фінансування недостатнє. Але не в цьому суть. Якщо лікар у той час, коли він повинен працювати в державній установі, оперує у приватній клініці на території інституту — це дуже грубе порушення. На жаль, вони непоодинокі. Думаю, протягом року ситуацію таки вдасться змінити, хоча невдоволених дуже багато, адже ми ламаємо схеми, які працювали роками», - зазначив президент НАМНУ.

Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв’ю Ольги Скрипник з Андрієм Сердюком.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...