Топ Новини

Мавроді оголосив про остаточний крах МММ-2011 і попередив, що грошей на всіх не вистачить

16 червня 2012 в 13:48
На сайті Мавроді опубліковано його відеозвернення, в якому він оголосив про скасування "режиму спокою", введеного для припинення паніки серед вкладників. За словами Мавроді, "ніякому" заспокоєнню"і припиненню паніки це не сприяло", і піраміда закривається. При цьому "грошей на всіх, зрозуміло, не вистачить", уточнив він.

 

Засновник фінансової піраміди МММ Сергій Мавроді заявив про закриття МММ-2011. Зокрема в суботу, 16 червня, на сайті Мавроді було опубліковано відеозвернення, в якому він заявив про скасування "режиму спокою", який вводився для припинення паніки серед вкладників.
 
"За ті два тижні, поки він тривав, багато чого сталося. Зокрема, справи ці безглузді абсолютно повідкривали. Спочатку в Москві, а потім, дивлячись на нашу дорогу столицю, і ще в ряді регіонів. Проти невстановлених осіб, які вчинили невстановлені дії в невстановленому місці і невстановленим способом. Смішно. Та не до сміху", - сказав Мавроді.
 
 
За його словами, "ніякому" заспокоєнню" і припиненню паніки все це не сприяло".
 
"Ніяке відновлення роботи МММ-2011, про яке я два тижні тому з такою надією говорив (вказуючи, проте, на величезні складності), в цих нових нинішніх реаліях уже просто неможливо. Потрібно дивитися правді в очі. Якою б гіркою вона не виявлялася", - сказав творець фінансової піраміди.
 
Як заявив С.Мавроді, всі кошти МММ-2011 будуть пущені на виплати учасникам за формулою "номінал плюс 10% мінус вже отримане". При цьому почнуться виплати з внесків до 10 тис. рублів.
 
"Проте на всіх грошей, зрозуміло, не вистачить. Піраміда! Боргів завжди більше, ніж ресурсів. Відсутні кошти будемо забирати з МММ-2012", - заявив С.Мавроді.
 
За його оцінкою, з усіма розплатитися вдасться за два-три місяці. "Тим більше, що МММ-2012 розвивається надзвичайно швидко. Відповідно, і потік вливань звідти повинен швидко рости", - сказав творець піраміди.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...