Mastercard планує відмовитися від співпраці з MegaUpload і RapidShare

14 січня 2011 в 12:29
Популярні файлообмінні сервіси MegaUpload і RapidShare незабаром можуть виявити, що вони відключені від процесингового центру компанії MasterCard, яка напередодні погрожувала розривом партнерських відносин з файлообмінювачами.

Популярні файлообмінні сервіси MegaUpload і RapidShare незабаром можуть виявити, що вони  відключені від процесингового центру компанії MasterCard, яка напередодні погрожувала розривом партнерських відносин з файлообмінювачами.

Офіційно ці проекти позиціонують себе як комерційні рішення для користувачів, яким необхідно обмінятися тими чи іншими файлами, але для пересилки файлів по електронній пошті вони надто великі.

Водночас часто ці проекти використовуються для дистрибуції музичних записів, відео та ігор без відповідного дозволу правовласника. У зв'язку з піратськими корінням, ці проекти резонно підпадають під дію американського закону, відомого як COICA або Combating Online Infringement and Counterfeits Act. Закон про боротьбу з онлайновим піратством поки не пройшов в американському Конгресі, але технічно він дозволяє судам змушувати постачальників послуг, в тому числі компанії-емітенти банківських карт, блокувати виплати на користь сайтів, що обвинувачені в порушенні цього закону. Проти COICA виступають багато сенаторів і конгресменів, які говорять, що закон у його нинішньому вигляді занадто загальний і його прийняття - це якраз і є пострілом з гармати по горобцях.

Тим не менш, найбільші американські лобістські організації RIAA і MPAA, що представляють інтереси музичної і кінематографічної галузі, вже створюють пресинг на постачальників платіжних сервісів та інтернет-провайдерів.

Стосовно нових ініціатив представники платіжних систем поки не надто охоче спілкуються. Так, MasterCard, Visa і AmericaExpress всіма силами намагаються ухилитися від будь-яких тем, що пов'язані  відносинами з галузевими асоціаціями RIAA і MPAA.

За матеріалами CyberSecurity.ru

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...