Топ Новини

Львів відмовився від 200 млн грн

9 червня 2011 в 14:54
Львівська ОДА не змогла домовитися з кількома селянами Зубрівської сільської ради про викуп їхніх земельних ділянок під будівництво транспортної розв’язки та об’єктів інженерної інфраструктури.

Таким чином, ухвалено безпрецедентне рішення відмовитись від зведення дорожньої розв’язки, необхідної для безпечного транспортного сполучення навколо стадіону та виїзду на кільцеву дорогу, передає кореспондент ZN.UA.

«Коли стало зрозуміло, що домовитися буде неможливо, ми подали у суд. Учора відбулось чергове засідання, проте представники відповідача до суду не прийшли, - пояснив ситуацію заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Губицький. - У цій ситуації нам нічого не залишалось, як шукати альтернативні варіанти розв’язання питання».

Дещо раніше представники громадян, земельні ділянки яких збиралась викупити Львівська ОДА, заявили, що місцева влада не враховує їхні інтереси.

«Це зовсім не так, - зазначив В.Губицький. - Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 17 березня 2011 року №195-р «Про викуп земельних ділянок з мотивів суспільної необхідності» вартість земельних ділянок, запропонована державою громадянам, склала близько 120 тис. грн. Це удвічі перевищує кошти, які, згідно з договором емфітевзису ці громадяни погодились отримати від гр. А. Петришина».

Таким чином львів’яни втратили можливість збудувати за державні кошти транспортну розв’язку на вулиці Стрийській - Кільцевій дорозі з виїздом на міжнародну трасу М-06, у яку держава планувала вкласти близько 200 млн. грн. інвестицій.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...