Топ Новини

Лісову галузь України може врятувати створення кластеру

14 липня 2011 в 10:16
Розвитку лісової галузі в Україні сприятиме створення так званого лісового кластеру. При цьому йдеться не про механічне об’єднання галузей і підгалузей, тим більше що серед них є підприємства різних форм власності та підприємства, підпорядковані різним державним агентствам і відомствам.

Про це у своїй статті для ZN.UA пише доктор технічних наук, професорОрест Кійко. На його думку, істотним кроком на шляху координації зусиль може стати, наприклад, створення Національної ради лісового комплексу, до складу якої повинні увійти представники всіх основних підгалузей, виробничих асоціацій, представники державних органів влади, науки та освіти.

«Обґрунтовані, вмотивовані та стратегічні рішення такого органу мали б рекомендаційний характер, але, з огляду на високий рейтинг довіри до нього, його авторитет у суспільстві, — реалізація зазначених рішень видається цілком реальною. Імовірно, Національна рада повинна мати статус консультаційного органу при Кабміні», - пише професор.

На його переконання, перспективним бачиться процес кластеризації у лісовій галузі на регіональному рівні, наприклад у Карпатському регіоні України, з огляду на кращий рівень забезпечення лісовим ресурсом.

Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» у статті ОрестаКійка «Недооцінений сектор промисловості».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...