Топ Новини

Лише 6 підприємств наважилися оскаржувати у суді відмову в автоматичному відшкодуванні ПДВ

21 червня 2011 в 13:49
Тільки шість підприємств з кількох тисяч, яким було відмовлено в праві на автоматичне відшкодування ПДВ, звернулися до суду.
nalog_pdvOD143921_nds_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Такі дані наводить прес-служба Державної податкової служби (ДПС) України.

За словами заступника голови відомства Олександра Клименко, по одному з позовів вже прийняте рішення на користь податкової.

«В середньому півтори-дві тисячі платників щомісяця не проходять відбір, бо не відповідають критеріям, визначеним Податковим кодексом. За весь час, поки працює механізм автоматичної компенсації, тільки шість підприємств звернулися з позовом до суду», - зазначив О.Клименко.

На думку заступника голови Державної податкової служби, наведена статистика свідчить про те, що законодавчі вимоги втілені у життя «правильно та ефективно», а відбір претендентів на право повернення податку на додану вартість провадиться об’єктивно.

Як повідомляло ZN.UA, перше відшкодування ПДВ в автоматичному режимі отримали лише 23 підприємства з 1600, оскільки лише вони відповідали всім необхідним критеріям.

Податковий Кодекс визначає низку критеріїв, яким має відповідати підприємство для отримання права на відшкодування ПДВ. Зокрема, одним з найважливішим параметрів є рівень середньої заробітної плати – не менше 2,5 мінімальних зарплат.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...