Топ Новини

Lehman Brothers вийшов з процедури банкрутства і готовий платити кредиторам

6 березня 2012 в 19:08
Lehman Brothers, крах якого став вихідною точкою фінансової кризи в 2008 році, готовий розпочати виплати кредиторам.

Американський інвестиційний банк Lehman Brothers повідомив про вихід з процедури банкрутства.

«Ми раді повідомити про те, що Lehman Brothers вийшов з процедури банкрутства і готовий розпочати виплати кредиторам. Наша мета - добитися найкращих результатів за допомогою стратегічного розміщення активів для досягнення найкращих показників, вирішувати спірні вимоги та інші питання в суді і управляти витратами в рамках розміщення активів», - йдеться в офіційній заяві банку.

Загальний обсяг виплат, за оцінками експертів, має скласти 65 млрд дол. При цьому акціонери Lehman Brothers, як це часто буває у випадку банкрутства банку, не отримають нічого, незважаючи на те, що в 2007 році ціна однієї акції інвестбанку досягала рекордних 86,18 дол.

Lehman Brothers Holdings Inc. подав прохання про банкрутство 15 вересня 2008 року. Ця звістка остаточно поховала надії інвесторів на швидке закінчення фінансової кризи. Крах Lehman Brothers і оголошене поглинання комерційним банком Bank of America інвестбанку Merrill Lynch підвело риску під багаторічним пануванням на Уолл-стріт "великої п'ятірки" інвестиційних банків США, розпад якої почався з колапсу Bear Stearns.

Після оголошення банкрутства, активами банку протягом 3,5 років порядкувала група керуючих під керівництвом експертів компанії Alvarez & Marsal Inc. Тепер, після того як виплати будуть проведені в повному обсязі, рада директорів, що складається з семи осіб, почне процедуру ліквідації банку.

Lehman Brothers був четвертим за величиною інвестиційним банком у США. Активи компанії на момент банкрутства становили 640 млрд дол, боргові зобов'язання перед кредиторами - 613 млрд дол.

Читайте також

Міністр фінансів Бельгії закликав допомогти Греції, щоб уникнути ефекту Lehman Brothers


Аналітик: Нова світова криза можлива в разі дефолту однієї з великих країн

ЗМІ: До кризи 2008 року могли бути причетні «фінансові терористи»


Знайдено винних у створенні світової фінансово-економічної кризи

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...