Топ Новини

Латвія вимагає виключити Грецію з єврозони

27 липня 2012 в 18:01
Якнайшвидшого виключення Греції із зони євро вимагає Латвія. У свою чергу колишній міністр фінансів Греції Евангелос Венізелос попередив, що вихід його країни із зони євро призведе до краху європейської валюти.
euromoney_evromoney_cent1.jpg
Lif..., flickr.com

Міністр фінансів Латвії Андріс Вілкс заявив в одному з радіоінтерв'ю, що «необхідно якомога швидше знайти шлях максимально безболісно виключити Грецію із зони євро».

Це різке висловлювання латвійського міністра перегукується з аналогічними заявами, що звучать останнім часом у Німеччині. Так міністр фінансів Баварії Маркус Зедер недавно заявив, що «виходу Греції немає ніякої альтернативи", оскільки ця країна «не може і навіть не захоче виконати пред'явлені до неї вимоги в сфері проведення реформ». Зедер також висловив думку, що інші країни спокійно переживуть вихід Греції, і єврозона збереже стабільність у довгостроковій перспективі лише в тому випадку, якщо вона буде складатися з сильних, а не зі слабких партнерів. Подібну точку зору нещодавно висловив і віце-канцлер ФРН Філіп Реслер.

На відміну від Греції, Латвія, яка порівняно нещодавно перебувала на межі банкрутства, старанно виконувала вимоги, пред'явлені до неї міжнародними кредиторами, і несподівано швидко оздоровила державні фінанси. Ця країна тепер сподівається, що її вже найближчим часом приймуть у єврозону.

Тим часом колишній міністр фінансів Греції Евангелос Венізелос застеріг партнерів від виключення його країни з єврозони, попередивши, що такий крок буде рівносильний «самогубству» і призведе до краху європейської валюти.

Читайте також:

Citigroup підвищив вірогідність виходу Греції із зони євро до 90%

У Єврокомісії запевнили, що Греція залишиться в єврозоні

Греція може збанкрутувати вже в вересні

Греція вимагає від кредиторів відмови від подальшого скорочення зарплат і пенсій

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...