Топ Новини

Лагард сподівається, що економіки, які розвиваються, допоможуть вирішити глобальні фінансові проблеми

8 січня 2012 в 09:48
Економіки, що розвиваються, є однією з найважливіших складових вирішення глобальних фінансових проблем. Таку думку тут сьогодні висловила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард.
lagarde-5.jpg
flikr.com

«У ці важкі для глобальної економіки часи країни, що розвиваються, - ключ до вирішення нашої проблеми, - йдеться в заяві Лагард, поширеній за підсумками її візиту до Південно-Африканської Республіки (ПАР). - У зв'язку з цим дуже важливо, щоб монетарна політика підтримувала (ці економіки) і в них зростала конкуренція. Це допоможе зміцнити процес відновлення (світової фінансової системи) і закладе фундамент для більш швидкого зростання у середньостроковій перспективі».

Директор-розпорядник МВФ також вказала на те, що криза в єврозоні не пройде безслідно для країн, що розвиваються, які мають тісні торговельні зв'язки з цим регіоном. «Якщо європейську кризу не вдасться подолати, вона відлунням відгукнеться і в далеких від єврозони державах», - зазначила у п'ятницю К.Лагард.

На її думку, щоб мінімізувати наслідки економічного спаду в Європі, необхідно дотримуватися двох правил: стимулювати економічне зростання, створюючи робочі місця, і відмовитися від будь-яких форм протекціонізму.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...