Лагард: МВФ поки не готовий обговорювати новий транш фіндопомоги Греції

12 липня 2011 в 07:38
Міжнародний валютний фонд (МВФ) поки не готовий обговорювати умови виділення Греції чергового траншу фінансової допомоги.
imf_lagard_flickr.jpg
flickr.com/photos/imfphoto/

Таку заяву сьогодні зробила директор-розпорядник фонду Крістін Лагард під час своєї першої прес-конференції з американськими ЗМІ в якості голови МВФ, передає Reuters.

Під час
зустрічі вона підкреслила, що Греція зробила кілька важливих кроків для усунення дефіциту державного бюджету. Однак у той же час, як заявила Лагард, для подолання боргової кризи у країні потрібно докласти більше зусиль.

Глава МВФ також зробила низку заяв щодо можливого поширення кризи на Італію. За її словами, зростання італійської економіки повинно прискоритися, таким чином у країні підвищиться рівень споживчої довіри. У той же час Лагард висловила впевненість, що італійській владі вдасться уникнути кризи. Вона також відзначила низькі показники дефіциту бюджету у країні, виявлені за підсумками проведеної МВФ перевірки.

Нагадаємо, недовіра інвесторів до італійського банківського сектору в останні дні зростає. Зокрема, побоювання пов'язані з рівнями їхнього капіталу, а також із невпевненістю ринку у здатності Італії збалансувати бюджет до 2014 року, як планує уряд Сільвіо Берлусконі.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...