Купівля «Форуму» «Смарт-Холдингом» стане корисною для економіки України - експерт

31 липня 2012 в 12:42
Екс-заступник голови правління Нацбанку України Олександр Савченко вважає, що зміна німецьких акціонерів на українських піде на користь фінустанові. «Зараз у німців менше грошей, ніж у наших бізнесменів і олігархів. І якщо вони з розумом керуватимуть банківськими активами, то в принципі, це для країни буде корисно», - підкреслив він.
_forum.jpg
neonart.com.ua

Купівля «Смарт-Холдингом» 96% акцій банку «Форум» у німецького Commerzbank AG піде на користь не тільки самій фінустанові, але і всій економіці країни. Таку думку озвучив екс-заступник голови правління Нацбанку України Олександр Савченко.

«Час покаже, чи буде це позитивною зміна для банку. Я думаю зараз ця структура («Смарт-Холдинг») має гроші. А будь-які інвестиції в банківський сектор для країни дуже важливі. І в принципі, якщо «Форум» піде в розвиток, то чим краще він був проданий, тим краще для банківської системи України. Думаю, що це непогане рішення», - зазначив він.

Крім того, експерт вважає, що зміна німецьких акціонерів на українських теж піде на користь фінустанові. «Зараз у німців менше грошей, ніж у наших бізнесменів і олігархів. І якщо вони з розумом керуватимуть банківськими активами, то в принципі, це для країни буде корисно. Адже бізнес банку повинен бути корисним не тільки для акціонерів, а й для країни. Тому до банків особлива увага. Якщо банки не кредитують активно економіку і людей, то для країни вони не корисні. Тому сподіваюся, що ця структура (банк «Форум») почне кредитувати», - підкреслив Савченко.

При цьому він зазначив, що поки плани нових власників фінустанови невідомі, що ускладнює аналіз поточної ситуації і прогнозування розвитку подій. «Зараз мало банків, де хороша ситуація. Я думаю, якщо люди купували, значить, у них є намір вкласти реальні кошти і від цього буде користь», - додав експерт.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...