Топ Новини

Країни єврозони поставили новий рекорд щодо безробіття

8 січня 2013 в 17:22

У цілому в 27 країнах Європейського союзу 26 мільйонів людей опинилися без роботи, що збігається з 10,7% від всієї робочої сили.

Безробіття в єврозоні встановило новий рекорд в 11,8% в листопаді 2012 року, пише The Financial Times. Порівняно з тим же місяцем 2011 року частка безробітних зросла на 1,2%.

Найбільший приріст за рік пережили південноєвропейські країни - Греція, Іспанія, Кіпр і Португалія. У листопаді безробіття в Іспанії досягло 26,6% - на 3,2% більше, ніж на рік раніше.

У цілому в 27 країнах Європейського союзу 26 мільйонів людей опинилися без роботи, що збігається з 10,7% від всієї робочої сили. За рік ця частка збільшилася на 0,7%.

Водночас Єврокомісія випустила щорічне опитування щодо споживчої та ділової впевненості. Обидва показники зросли другий місяць поспіль, але залишилися набагато нижчими за багаторічний середній рівень.

У Німеччини, найбільшої економіки континенту, зовнішній товарообіг різко обвалився в листопаді. Таким чином, імовірність, що країна переживає спад в четвертому кварталі, істотно зросла. Звіт щодо ВВП Німеччини за останні три місяці 2012 року буде опублікований 15 січня.

Читайте також:

Світова економіка втратила 160 млрд доларів через природні катаклізми

МВФ втрачає репутацію, критикуючи Латвію за дуже жорсткі заходи економії

Американські аналітики вважають можливим "сюрпризом" 2013 року вихід Британії з ЄС

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...