Топ Новини

Королевська пояснила зростання безробіття "сезонною тенденцією"

19 лютого 2013 в 16:34

У січні кількість офіційних безробітних зросла на 50 тисяч. Глава Мінсоцполітики розраховує на прийняття урядом заходів щодо створення нових робочих місць.

korolevskaya_20.JPG
Наталія Королевська
tovstyzhenko.com
Збільшення кількості безробітних за результатами роботи економіки в січні поточного року можна пояснити сезонними коливаннями.

Так прокоментувала міністр соціальної політики Наталія Королевська свіжі дані стану вітчизняного ринку праці у січні 2013 року.

"На 50 тисяч збільшилася кількість офіційних безробітних, зареєстрованих у січні. В принципі, це така сезонна тенденція, яка відбувається щорічно, коли підприємства планують технологічні перерви. Ми зараз, отримуючи офіційну інформацію, аналізуємо її, і підготували також звернення до роботодавців. Тому що вони мають прогнози до кінця року і які, на жаль, не дуже оптимістичні", - сказала Королевська.

- На одну вакансію в Україні припадає десять безробітних

Міністр також покладається на прийняття урядом "вже наступного тижня" заходів щодо активізації економіки: "Це дасть нам можливість активізувати роботу центрів зайнятості щодо створення нових робочих місць", - зазначила вона.

Крім того, Королевська зупинилася на розробці нормативних актів, що стосуються введення нового "Закону про зайнятість населення".

Всі необхідні постанови Міністерством соціальної політики повністю підготовлені і передані в Кабінет міністрів. Тому найближчим часом я дуже сподіваюся, що вони будуть включені до порядку денного і будуть розглянуті на засіданні уряду. Якщо не помиляюся, то перша постанова вже буде розглянута завтра. Там є дійсно новаторські речі, які будуть допомагати роботодавцям. Але це не диво, прийнявши яке, ми змінимо за якийсь місяць або півроку кардинальним чином ситуацію. Ні, це правильний крок, але сьогодні цього недостатньо", - наголосила Королевська.

Читайте також:

ООН прогнозує рекордний рівень безробіття у 2013 році

В Україні нарахували 1,6 млн безробітних

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...