Топ Новини

Конгрес США відкинув план республіканців зі скорочення витрат

29 липня 2011 в 06:45
Палата представників Конгресу США, всупереч початковим планам, не стала голосувати в четвер щодо законопроекту про скорочення бюджетних витрат, який було запропоновано спікером Джон Бейнер.
dollar_web4.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Законопроект викликав протидію з боку консервативних республіканців, повідомляють американські ЗМІ.

Демократи-сенатори, які мають більшість у верхній палаті, мали намір відкинути закон, навіть якщо б його було прийнято Палатою представників.

У свою чергу конкуруючий законопроект, розроблений сенатором-демократом Гарі Рейдом, не має підтримки республіканців, контролюючих нижню палату Конгресу.

Оновлений план Дж.Бейнера передбачає негайне підвищення стелі держборгу на 0 млрд і скорочення держвитрат на 7 млрд протягом 10 років, а потім збільшення верхньої межі держзапозичень ще на ,6 трлн у наступному році, якщо Конгрес схвалить додаткове скорочення видатків бюджету ще на ,8 трлн.

Демократи у свою чергу категорично не згодні розтягувати обговорення питання про держборг на передвиборчий період і наполягають на більш значному підвищенні ліміту держборгу.

Версія демократів передбачає підвищення ліміту держборгу на ,7 трлн при скороченні дефіциту бюджету на ,2 трлн за 10 років (значною мірою за рахунок припинення військових операцій в Іраку та Афганістані), що дозволило б США не повертатися до цього питання до 2013 року . Спочатку демократи стверджували, що їхній законопроект дозволить скоротити бюджетний дефіцит на ,7 трлн, однак, за даними Бюджетного управління Конгресу, ця сума буде меншою на 0 млрд, тому зараз демократична фракція вишукує додаткові можливості консолідації бюджету.

Якщо уряд США не підніме боргової стелі, зафіксованої на позначці ,3 трильйона, 2 серпня країні буде загрожувати технічний дефолт в частині боргових зобов'язань.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...