Концерн "Калашников" починає випуск безпілотників і десантних катерів

23 лютого 2015 в 19:01

На фоні війни в Україні доходи російського виробника зброї зросли на 28%.

Беспилотник
"Калашников" починає випуск безпілотників.
Російський концерн-виробник зброї "Калашников" завдяки збільшенню своїх доходів у 2014 році, в березні якого Росія почала військове вторгнення в Україну, оголосив про розширення асортименту своєї продукції.

Як повідомляє Rzeczpospolita з посиланням на директора і співвласника компанії Олексія Криворучко, "Калашников" тепер буде випускати не лише автомати, а й десантні катери і безпілотні літальні апарати. Катери будуть вироблятися під маркою "Калашников" і будуть призначені для боротьби з піратством і тероризмом. А також їх можна буде використовувати для швидкої передислокації десантних військ.

Безпілотники буде виробляти компанія ZALA Aero, контрольний пакет якої концерт придбав нещодавно. Вони будуть призначені для патрулювання кордонів, розвідки, геологічних і метеорологічних досліджень.

Компанія "Калашников" з початком вторгнення російських військ в Україну потрапила до "чорного списку" підприємств і осіб, на яких діють санкції США і Євросоюзу. Через це російський концерн був змушений відкласти початок запланованого виробництва автоматів у США. Та попри це, на кінець фінансового року прибутки "Калашникова" зросли на 28%. Це і дозволило компанії розширити виробництво.

Минулого місяця CNN повідомляв, що США таки почнуть виробництво автоматів КалашниковаАмериканська компанія Russian Weapon Company (RWC), яка займалася імпортом готового озброєння з Росії, має намір в 2015 році почати самостійне виробництво ключового бренду російського стрілецької зброї.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...