Топ Новини

Компанія Ахметова придбала 25% «Дніпроенерго»

12 березня 2012 в 10:41
Ціна, запропонована за 25% акцій «Дніпроенерго» енергохолдингом ДТЕК, виявилася на 5,6 млн грн вищою за раніше заявлену.

Компанія Ріната Ахметова DTEK Holdings Ltd дала згоду на придбання 25% держпакету акцій «Дніпроенерго» за ціною 1 млрд 179 млн 700 тис. грн.

Інформація про це була оприлюднена 12 березня на засіданні конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу з продажу держпакету «Дніпроенерго».

В ході засідання комісії було відзначено, що за результатами проведення незалежної оцінки держпакету даної енергокомпанії, як того вимагає законодавство при проведенні конкурсу з одним учасником, 25% «Дніпроенерго» були оцінені в 1 млрд 179 млн 700 тис. грн.

Раніше, під час приватизаційного конкурсу з продажу 25% держпакету акцій «Дніпроенерго», єдиний учасник конкурсу - ДТЕК Holdings Ltd - запропонував за приватизований держпакет акцій 1 млрд 174 млн 100 тис. грн, що на 100 тис. грн. більше початкової ціни (1 млрд 174 млн грн).

Оскільки у торгах брав участь лише один учасник, ФДМУ відповідно до законодавства прийняв рішення провести незалежну оцінку держпакету акцій, після чого запропонувати компанії-учаснику придбати даний пакет за ціною оцінки.

Як відомо, Фонд державного майна України 16 листопада 2011 року оголосив конкурс з продажу 25%-го державного пакета акцій ВАТ «Дніпроенерго».

Початкова ціна держпакету акцій «Дніпроенерго» становила 1 млрд 174 млн грн.

Енергохолдинг ДТЕК входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент», що належить бізнесменові Рінату Ахметову. Через кіпрську DTEK Holdings Limited цей енергохолдинг контролює 41,4374% акцій «Дніпроенерго».

До складу «Дніпроенерго» входять Запорізька, Криворізька, Придніпровська ТЕС сумарною встановленою потужністю 8175 МВт (29% встановленої потужності всіх ТЕС України).

На частку компанії припадає 8,9% від загального обсягу виробленої в державі електроенергії. Питомі витрати палива на виробництво 1 кВт/год електроенергії є одними з найнижчих в Україні.

Читайте також:

Григоришин купив 50% «Вінницяобленерго», Суркісів не допустили до конкурсу

Росіяни купили ще одну енергокомпанію в Україні

Конкурс з приватизації 50% «Закарпаттяобленерго» зірвано через відсутність кворуму

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...