Топ Новини

Компанія-оператор «Південного потоку» обрала представника «Газпрому» головою Ради директорів

13 квітня 2012 в 14:51
Акціонери «Південного потоку» призначили своїх представників до Ради директорів відповідно до розмірів їхніх відповідних часток участі в компанії.
yuzhniy_way_big1.jpg
south-stream.info

13 квітня у Москві на засіданні Ради директорів компанії South Stream Transport AG її члени одноголосно обрали головою Ради директорів представника ВАТ «Газпром» д-ра Хеннінга Фошерау, колишнього мера німецького міста Гамбург.

Окрім того, акціонери призначили своїх представників до Ради директорів відповідно до розмірів їхніх відповідних часток участі у компанії. ВАТ «Газпром» представлено трьома членами. Ними є Олексій Міллер, заступник голови Ради директорів і голова правління ВАТ «Газпром», Олександр Медвєдєв, заступник голови правління ВАТ «Газпром» і генеральний директор ТОВ «Газпром експорт», і д-р Хеннінг Фошерау.

Компанії ENI, EDF і BASF призначили по одному члену Ради директорів. Компанію ENI представляє Паоло Скароні, генеральний керуючий ENI SpA Компанія EDF призначила своїм представником в Раді директорів Анрі Прогліо, президента і головного виконавчого директора EDF. Компанію BASF представляє д-р Харальд Швагер, член Ради виконавчих директорів BASF SE.

«Морський газопровід «Південний потік» є ключовою ланкою, яка сполучить Європейський Союз і Росію. Цей транскордонний інфраструктурний проект сприятиме подальшому розвитку плідного співробітництва між ЄС та Росією і піде на користь обом сторонам. Він зміцнить надійність постачань енергоносіїв до Європи і встановить прямий зв'язок з одним з найбільших і найбільш надійних постачальників газу у світі. Я буду радий працювати разом з російськими та європейськими партнерами над реалізацією цього проекту», - заявив Фошерау.

«Ми дуже тішимося офіційним призначенням Ради директорів і обранню д-ра Хеннінга Фошерау її Головою. Ми впевнені в тому, що його досвід і авторитет сприятимуть успішній реалізації проекту у заплановані терміни», - сказав Марсел Крамер, Головний виконавчий директор South Stream Transport AG.

Як відомо, початок комерційної експлуатації газопроводу заплановано на кінець 2015 року. Мета компанії South Stream Transport AG полягає у прийнятті остаточного інвестиційного рішення і початку будівництва в кінці 2012 року.

Компанія South Stream Transport AG була організована для здійснення планування, будівництва і подальшої експлуатації морського газопроводу, який буде прокладений в акваторії Чорного моря. Частка участі російської компанії ВАТ «Газпром» у спільному підприємстві становить 50 відсотків. Італійська компанія Eni SpA придбала 20 відсотків, а частки участі французької енергетичної компанії EDF і німецької компанії Wintershall Holding GmbH (BASF SE) складають 15 відсотків кожна.

Відзначимо, що рішення про остаточний маршрут «Південного потоку» досі не прийнято, хоча Болгарія вже офіційно надала будівництву цього газопроводу статус проекту національного значення, а Туреччина дала згоду на прокладання трубопроводу у своїй морській зоні.

У той же час, Україна вкрай незацікавлена в будівництві «Південного потоку». Офіційний Київ неодноразово закликав Єврокомісію, газові компанії країн ЄС і російський «Газпром» відмовитися від реалізації проекту.

Читайте також:

Втрати України від запуску «Північного потоку» в 2012 році складуть до 700 млн доларів

«Газпром» визнав, що повністю відмовитися від транзиту газу по Україні не зможе в будь-якому разі

Україна готова вкласти до 790 млн євро у будівництво газопроводу в обхід Росії

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...